چشمانتان را ببندید و تصور کنید به مکانی که آرزوی قلبیتان است، فرار کرده‌اید؛ شاید قدم زدن در یک ساحل شنی کنار دریایی آرام یا راه رفتن در میان درختان سر به فلک کشیده در جنگل، چیزی باشد که رویای بودن در آن را داشته باشید. با تصور لذت‌های حسی که با حضور در مکان دلخواهتان خواهید داشت، احتمالاً بهتر آن مکان را درک می‌کنید. یک رایحه دلنشین واقعاً می‌تواند شما را با خود به یک مکانی رویایی ببرد؛ عطرها می توانند این احساس را در شما ایجاد کنند که همراه با حس راحتی‌ای که در خانه دارید، در مکان رویایی خود به سر ببرید.

 

شاید فرار به جزیره‌ای که در خط ساحلی شنی واقع شده است، همان چیزی باشد که همیشه آن را آرزو می‌کنید. با انتخاب رایحه Longboard ، نوع Seaside یاOasis ، می‌توانید همراه با غرق شدن در زیر نور گرم آفتاب، با بوی خنک دریا از خواب بیدار شوید. فقط تصور کنید که در ساحلی قدم می‌زنید که شن و ماسه تازه و پودری‌شکل بین انگشتان پاهایتان می‌رقصند؛ انگار احساس می‌کنید که این شن و ماسه‌ها همراه با وزش باد در ساحل، قدم‌های شما را دنبال می‌کنند. چه ترجیح بدهید که هنگام برنزه شدن زیر نور آفتاب در ساحل، کمی استراحت کنید و چه انتخاب کنید که در اقیانوس شنا کنید، باز هم این توانایی را دارید که با حس بویایی خود به این مکان‌های رویایی بروید.

اگر به دنبال ماجراجویی بیشتری هستید، مانند گشت و گذار در اعماق جنگلی سرسبز، می‌توانید رایحه‌های Vetiver Rain ، Ginger Flower یا Fig Essence را امتحان کنید. با استشمام این رایحه‌ها می‌توانید تصور کنید در حال قدم زدن در جنگلی پوشیده از درخت‌های تاک هستید که گهگاهی صدای پرندگان گرمسیری به گوشتان می‌رسد. گل‌هایی با رنگ‌های روشن و زیبا از پوست باران زده خود بیرون آمده‌اند؛ با نگاهی به سمت بالا، سایبان سبز رنگی را مشاهده می‌کنید. بعد تصور کنید که بوی قطرات تازه که حاصل از ریزش باران‌های اخیر هستند را استشمام کرده‌اید؛ در حالی که به صدای همهمه‌ی آرامش‌بخش یک آبشار در دوردست گوش می‌دهید، در اعماق جنگل هم قدم می‌زنید.

شاید، باغی پر از گل‌های رز، گل لاله و آفتابگردان، مکان ایده آلی برای شما باشد. رایحه‌ی Tulip می‌تواند کاری کند احساس کنید که در اوج فصل بهار، در یک مزرعه کوچک و زیبا از گل‌های لاله نشسته‌اید و از رشد این گل‌ها لذت می‌برید. دختری زیبا با گل‌های دل‌انگیز درخت “ایلنگ” و بوته یاسمن بازی می‌کند و سرمستانه این گل‌های خوشبو را می‌بوید. آویزان بودن میوه‌های آبدار “گریپ فروت” از درخت، یادآور ارمغانی شیرین و طبیعی از میوه‌ها است.
تصور کنید که در جنگل راه می‌روید و بوی تازه کاج ها را با رایحه Holiday Tree استشمام می‌کنید. “آویشن چای سفید” بکار رفته در این رایحه، یادآور بوهای لطیف علف‌های هرز اطراف گل‌هاست؛ درختان بلند قامت سرو هم سر به فلک کشیده‌اند و رویارویی باشکوه درختان جنگل را با زیبایی تمام به تصویر می‌کشند.
در حالی که همینطور در رویاهای خود غرق می‌شوید، می‌توانید با کمک رایحه‌هایی مانند French Lavender، Serene و Illuminate ، سری به چمنزارها بزنید و تصور کنید که باد به راحتی موهایتان را نوازش می‌کند، دسته دسته موهایتان می رقصند و نسیم خنکی به آرامی روی صورتتان سر می‌خورد و رایحه‌های گرم گل‌های اسطوخودوس با ملایمت و مهربانی با شما لب به سخن می‌گشایند. با رایحه‌های دلپذیر ایرآروا ، تخیلات خود را به واقعیت تبدیل کنید و اجازه دهید که رایحه‌ها شما را از خود بی خود سازند.