آیا تا به حال اتفاق افتاده است تعطیلات خود را جوری بگذرانید که بدانید خاطره اش تا آخر عمر به یادتان خواهد ماند؟ در مورد آن دسته از تعطیلاتی صحبت میکنیم که در آن دیدگاهتان نسبت به بسیاری از چیزها تغییر پیدا میکند، سفرهایی پر از اتفاق‌های خوب که به شدت دوستشان دارید و برای شما فراموش نشدنی می شوند به گونه‌ای که دوست دارید دوباره آن سفر را تجربه کنید. آیا پیش آمده است در هتلی اقامت داشته باشید که برای شما فراموش نشدنی باشد و دلتان بخواهد که حتما دوباره به آنجا بروید؟ چه ویژگی‌هایی از آن هتل شما را به خود جذب کرده است؟ خدمات، دکوراسیون یا رایحه‌ای که در فضای آنجا پخش بوده است؟

اگر بعد از خواندن سوال های بالا یاد یک خاطره قشنگ افتادید پس باید بگیم که راه را تا حدود زیادی درست رفته‌ایم. ما میدانیم که شما الان دارید دقیقا به چه چیزی فکر میکنید چون این همان کاری هست که ایرآروما انجام میدهد. بیش از بیست سال هست که ما در ایرآروما در حال طراحی و تولید رایحه‌های منحصربفرد و فراموش نشدنی محیط برای هتل‌های سراسر جهان هستیم. ما با توجه به اهمیت تاثیرگذاری اولیه رایحه بر روی افراد در این زمینه به هتل ها و برندها کمک میکنیم تا احساسات مردم را از همان اول تحت تاثیر قرار دهند. دیدگاه اولیه هر فرد و تاثیری که هتل و فضای آن در وهله‌ی اول روی افراد میگذارد خیلی مهم هست و همین جاست که اهمیت کار ما مشخص میشود. مهمانان بسیاری در نظرات خود از جذابیت، منحصر بفرد بودن و مجلل بودن یک هتل به دلیل بوی خوش آن صحبت کرده و نوشته‌اند و ما مفتخریم که برای حس خوب و عالی مهمان نوازی هتل‌ها با آن‌ها همکاری میکنیم.

طبق گفته‌ی خود مهمانان چیزی که باعث جذابیت ، منحصربفرد بودن و مجلل بودن هتل شده است ، بوی خوشی بوده است که در فضای هتل استشمام کرده‌اند. از همین جهت ما مفتخریم که میتوانیم در ساخت تجربه‌ای به یادماندنی در ذهن مشتریان با هتل‌ها همکاری کنیم. آیا تا بحال در هتل‌های زنجیره‌ای Sofitel ، Atlantis Bahamas ، The William Vale ، Fairmont Hotels یا The Ritz Carlton اقامت داشته‌اید؟ اگر جوابتان مثبت است پس حتما رایحه خوش و روح انگیز پخش شده در آن را به یاد دارید. نکته‌ی جالبی که رایحه‌های اختصاصی طراحی شده برای یک برند خاص دارند این هست که با استشمام دوباره‌ی آن رایحه ذهن شما خاطرات گذشته‌ی خود و احساسی که در هنگام تجربه‌ی آن خاطره داشتید را به یاد می آورد. ما در ایرآروما رایحه‌های کاملا اختصاصی و متناسب با سلیقه و کسب و کار افراد طراحی و تولید می‌کنیم به گونه‌ای که ارتباطی عمیق و ماندگار بین افراد و برندها ایجاد می‌شود.

با توجه به شرایط فعلی به وجود آمده بر اثر بیماری کرونا که سفر رفتن ایده‌ی خوبی نیست و برنامه‌های شما برای رفتن به سفر در تعطیلات متوقف شده است، میتوانید با آوردن بو و رایحه‌ی هتل موردعلاقه خود به خانه، مقداری از آن حس و جادوی سفر را تجربه کنید. شما میتوانید با تهیه هر کدام ازدستگاه‌ها و اسانس‌های موردعلاقه خود این حس خوب را به فضای خانه خود بیاورید. بسیاری از اسانس‌ها و رایحه‌های ساخت شرکت ایرآروما مثل lemongrass tea , Sencha , illuminate و longboard، در هتل‌های سراسر جهان برای استقبال مهمانان مورد استفاده قرار میگیرند. بعضی از برندها از رایحه‌های اختصاصی خود در شمع‌های معطرنیز استفاده کرده اند مانند هتل‌های South Congress یا Pullman Hotels. البته برخی از هتل‌ها هم هستند که ترجیح میدهند ترکیب رایحه اختصاصی خود را با دیگران به اشتراک نگذارند ولی نگران نباشید؛ اگر به دنبال آن‌ها هستید به کمک ما میتوانید رایحه‌ای به سبک مشابه رایحه‌ی هتل موردعلاقه خود را پیدا کنید.

کافیست رایحه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را درون یکی از دستگاه‌های خوشبوکننده‌ی هوای ایرآروما قرار دهید؛ تجربه‌ای که از پخش رایحه در منزل خود کسب می‌کنید، قابل توصیف نیست. سیستم‌های پخش رایحه‌ی ایر آروما از فناوری پخش خطی مولکولی بهره می‌برند. این فناوری قابلیت پخش حجم یکنواختی از رایحه در محیط را دارد، از این نظر نسبت به سیستم‌های مبتنی بر تبخیر برتری محسوسی دارد.

به‌لطف فناوری پخش با هوای سرد که در انحصار ایر آروما قرار دارد، کیفیت رایحه در سراسر فرایند پخش ثابت باقی می‌ماند. برخلاف روش‌های پخش با گرما و تبخیر، هوای سرد خواص طبیعی روغن را حفظ می‌کند و به یکنواختی و کیفیت عطر آسیب نمی‌زند. این را هم بدانید که ایر آروما در ساخت عطرهای خود از باکیفیت‌ترین اسانس‌ها استفاده می‌کند. به همین دلیل، رایحه‌هایی یکنواخت و جذاب را بدون مواد مضر و هرگونه اسانس‌های شیمایی بی‌کیفیت ارائه می‌دهد.